Otwarcie Arena Korczyna – podsumowanie.

Za mną niesamowita niedziela. Miałem okazję sędziować największym firmom w Polsce, bo chyba tak można nazwać Wisłę, Cracovię, czy GKS Tychy. Zawodnicy z rocznika 2005 pokazali kawał dobrej piłki i wydaje mi się, że sędziowie również stanęli na wysokości zadania.. ale od początku.

Na początku ogromne, serdeczne podziękowania i niskie pokłony składam na ręce trenera Grzegorza Rausa i trenera Roberta Rachwała za zorganizowanie takiego wydarzenia i przede wszystkim za powierzenie mi takiej ogromnej szansy.

11984594_1635869536683297_1378085274_o

Uwielbiam ludzi, którzy podobnie jak ja są pasjonatami futbolu, dlatego chciałbym podziękować każdej drużynie, która wczoraj zagrała na tym kapitalnym turnieju.

Na zdecydowane wyróżnienie zasługują 2 drużyny – ekipa GKS Tychy oraz team KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.. Panowie, chcę wam powiedzieć, że jesteście wzorem do naśladowania dla każdej drużyny na całym świecie. Nie spotkałem tak zdyscyplinowanych, miłych i świetnie grających drużyn. Duży szacunek dla trenerów, rodziców i samych zawodników. Gratulacje! Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze niejednokrotnie.

Wielkie dzięki również dla prowadzących turniej, za to, że chyba ze 3000 razy wspominali, że nazywam się Sanocki, przyjechałem tu z Rzeszowa, że jestem najmłodszym sędzią w Polsce, że prowadzę bloga, że w Rzeszowie starali się za wszelką cenę mnie zniszczyć, ale im się nie udało. Wielkie dzięki za taką reklamę. Kapitalna sprawa!

as

Ogromne dzięki również dla fotografa Marcina Pirgi, którego pracy owoce możecie oglądać wrzucone w tym wpisie. Rozwijamy się równomiernie.. Sanocki i Pirga.. także alleluja i do przodu!

Oczywiście nie byłoby niczego, gdyby nie to, że do Krosna podjechał po mnie trener Paweł Tomkiewicz, więc ogromne podziękowania również na jego ręce…

Chcę również podziękować Wam, drodzy czytelnicy, za to w jakiej liczbie pojawiacie się tutaj, na moim blogu, chcę żebyście wiedzieli, że wasza obecność to dla mnie ogromna motywacja….

Jeszcze raz wielkie dzięki dla was wszystkich, no i widzimy się Panowie!

S.S

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.